6 січ. 2023

5 січня в 11 класі була проведена інтелектуальна онлайн-гра на тему "Видатні жінки-математики України".

Цікавим фактом стало, що 46% з усіх науковців в Україні - займають жінки.
2 січ. 2023

Усі ми чекаємо прийдешній новий рік зі сподіванням на мир в Україні.

А українські міста й села надіслали подарунки до новорічної світлиці з міцною вірою в те, що в новому році в кожного з нас знову з’явиться можливість безперешкодно відвідати той куточок України, до якого лине душа.
2 січ. 2023

Новий рік починається з чудової новини!

За результатами міського відкритого он-лайн конкурсу «Новорічна STEM – іграшка - 2022» Гран-Прі здобув Ягур Данило
23 груд. 2022

Вітаємо переможців конкурсу "Україна космічна 2022"

Коли разом збираються розвиваються, шукають, цілеспрямовані особистості, створюється особливий потенціал, і ця енергія робить світ кращим, добрішим, досконаліше.
22 груд. 2022

22 грудня - День настання ночі.

Завдання: Записати на відео цікаву історію.
21 груд. 2022

21 грудня - День дурниць.

Якщо на вулиці немає снігу, не біда! Згадаємо дитинство,Та зробимо з папіру, кульку білу.Зроби багато кульок "снігових",Пограйся разом із батьками, Та зафотографуй їх!
14 груд. 2022

14 грудня - Наумів день.

Зима вступає в свої права. Дітлахи дуже зраділи першому снігу, а казкові сніговики додають святкового настрою ⛄❄️
10 груд. 2022

З 5 по 9 грудня в закладі цікаво й пізнавально пройшов Всеукраїнський тиждень права. Малеча із задоволенням знаходила порушення прав героїв казок, вивчали свої права та обов'язки.

Також бачення своїх прав учні відобразили в онлайн виставці малюнків "Я маю право" на дошці padlet. А ти знаєш свої права та обов'язки?
8 груд. 2022

Рівняймось на ЗСУ!

Цікаво й весело пройшли вікторина "Слава ЗСУ" та квест "Перемагаємо загарбників".
6 груд. 2022

З Днем Збройних Сил України!!!

Особливо вітаємо нашого випускника Дмитра Комарницького, який бореться в Збройних силах за нашу незалежність і свободу. Діма, бажаємо тобі богатирського здоров’я, звершення всіх мрій і побажань. Пишаємось тобою! І пам’ятай, ми всі чекаємо тебе вдома. Все буде Україна!