Комунальний заклад освіти "Середня загальноосвітня школа №84" ДМР

11 жовт. 2023

Вітаємо переможниць нашого закладу Назаренко Надію та Тихолиз Анастасію з перемогою у обласному фестивалі «Techno-Girls Dnipro»

11 жовт. 2023

«Techno-Girls Dnipro»

Вітаємо Назаренко Надію та Тихолиз Анастасію з перемогою у обласному фестивалі «Techno-Girls Dnipro»!
3 жовт. 2023

Наші чемпіони!

Спортсмени нашого закладу прийняли участь у чемпіонаті Дніпропетровської області з тхеквондо втф.
1 жовт. 2023

День захисників і захисниць України!

День захисників і захисниць України. Урок патріотизму "Герої рідного краю"
21 вер. 2023

Наш заклад представив свій досвід впровадження STEM-освіти на Всеукраїнському круглому столі «Міжгалузевий інтегрований курс STEM»

21 вер. 2023

День Миру!

Ми за мир!
15 вер. 2023

Всесвітній день прибирання «World Cleanup Day»

З великим натхненням залучилася уся шкільна спільнота нашого закладу до Всесвітнього дня прибирання «World Cleanup Day».
17 серп. 2023

Літня STEM - школа!

Представники нашого закладу Валентина Пихтіна, Олександр Підгайний та Олена Мороз ділилися своїми здобутками в STEM -коворкінгі, день третій!
8 черв. 2023

Компанія "SEO.UA" - один з лідерів з просування сайтів в пошукових системах оголошує про початок конкурсу для учнів та студентів українських навчальних закладів.

Переможець конкурсу отримає стипендію.
23 трав. 2023

Правильне дихання надзвичайно важливе для життя.

На уроці фізичної культури здобувачі освіти 6 та 3 класів навчилися виконувати різноманітні дихальні вправи: "Снігопад", "Втримай кульку", а також весело запускали мильні бульбашки.