28 бер. 2023

Завершити роботу над проєктом "Людина і космос" школярі 3 класу нашого закладу відправилися в навчально-виставковий центр НЦАОМ

Діти із захопленням облаштовували космічне містечко, вчились керувати літаком, створювали космічну їжу з овочів та фруктів.
23 бер. 2023

Щиро вітаємо переможницю XVІ Міжнародного конкурсу з українознавства ученицю 9 класу Андрійченко Інну та її наукових керівників Людмилу Чаус та Юлію Воронову.

Ми переконані, що спільні зусилля наближають країну до перемоги.
16 бер. 2023

Вітаємо переможців Всеукраїнського бліц-конкурсу “Український орнамент Перемоги”:

Пишаємось вами й бажаємо нових творчих злетів!
15 бер. 2023

15 березня відбулась Міжнародна україно - німецька конференція ' Освіта Дніпропетровщини у співпраці з европейськими партнерами".

Німецькі колеги ділилися своїм досвідом. Для нас було науково, пізнавально, корисно. Ми - непереможні!!!!
14 бер. 2023

14 березня - Міжнародний день числа "Пі". Наш заклад влаштував справжню "Пі-Party".

Здобувачі освіти 6-11 класів експериментували, проводили квізи, моделювали,занурювалися в історію числа та дізнавалися про світові Пі-рекорди.
10 бер. 2023

9 березня відбулась церемонія нагородження переможців обласного конкурсу на кращий кейс навчальних матеріалів до програм STEM.

Вітаємо педагогів нашого закладу Підгайного Олександра, Мороз Олену, Харитонову Людмилу з отриманням дипломів переможців.
8 бер. 2023

Вітаємо переможців ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів

2 бер. 2023

Вітаємо переможців традиційного міського конкурсу моделювання з паперу «Юний мейкер Дніпра. Паперовий світ»!!!Діти, ви в нас найкращі, талановиті та креативні!!!

Бажаємо вам наснаги, нових злетів та перемог!!!
25 лют. 2023

"Ні, я жива, я буду вічно жити, я в серці маю те, що не вмира..."

Леся Українка жила і творила для майбутньої справедливості і вільної України. Своєю творчістю вона освітлювала наше сьогодення, викликаючи в своїх земляків і за межами України подив і пошану.
24 лют. 2023

2022 рік – рік незламних людей, незламної сили волі і незламної країни.

Дякуємо їм за їхню незламність та мужність, сміливість та стійкість. 2022-ий навчив українців поваги, шани і вдячності.