1 жовт. 2023

День захисників і захисниць України!

День захисників і захисниць України. Урок патріотизму "Герої рідного краю"
21 вер. 2023

День Миру!

Ми за мир!
15 вер. 2023

Всесвітній день прибирання «World Cleanup Day»

З великим натхненням залучилася уся шкільна спільнота нашого закладу до Всесвітнього дня прибирання «World Cleanup Day».
8 черв. 2023

Компанія "SEO.UA" - один з лідерів з просування сайтів в пошукових системах оголошує про початок конкурсу для учнів та студентів українських навчальних закладів.

Переможець конкурсу отримає стипендію.
23 трав. 2023

Правильне дихання надзвичайно важливе для життя.

На уроці фізичної культури здобувачі освіти 6 та 3 класів навчилися виконувати різноманітні дихальні вправи: "Снігопад", "Втримай кульку", а також весело запускали мильні бульбашки.
18 трав. 2023

В рамках проведення Всеукраїнського фестивалю "STEM - весна-2023"

в закладі завершено до дня Вишиванки STEM- проєкт "Створення шкільного рушника дружби".
14 трав. 2023

#День_матері

День матері – особливе свято, присвячене материнству. Це гарний привід вшанувати та висловити свою вдячність матерям за їхню любов та турботу❤️❤️❤️
12 трав. 2023

#День вишиванки

Всесвітній день вишиванки - молоде свято. Відзначати його почали лише в 2006 році, але за цей час воно стало дуже популярним, до того ж не тільки у нас, в Україні, а й за кордоном.
8 трав. 2023

Нам мир потрібен, як вода…

Цього року Україна вдруге відзначає День пам’яті та примирення в умовах повномасштабної збройної агресії Росії.
4 трав. 2023

До уваги випускників 11-х класів!

Представники Національного університету цивільного захисту України (м. Харків) пропонують відео про навчальний заклад, програми підготовки та правила вступу до навчального закладу. Зроби обгрунтований вибір майбутньої професії!