1 груд. 2023

Наші школяри взяли участь у проєкті" Велике космічне прибирання"

30 лист. 2023

Всеукраїнський флешмоб "Щаслива лапа"

30 листопада в День домашніх тварин, благодійний фонд "Щаслива лапа" проводить Всеукраїнський флешмоб , до якого долучилися діти й нашого закладу. Безпритульні тварини знайшли свою люблячу родину і теплий дім.
28 лист. 2023

Флешмоб «Моє серце б'ється в ритмі ЗСУ"

Наш заклад приєднався до флешмобу «Моє серце б'ється в ритмі ЗСУ», яку організовує Освітня траєкторія Дніпро , щоб відзначити та висловити подяку нашим захисникам та захисницям
30 жовт. 2023

Всеукраїнський конкурс творчості дітей та учнівської молоді «За нашу свободу»:

Вітаємо переможців шкільного етапу Всеукраїнського конкурсу творчості дітей та учнівської молоді «За нашу свободу»
28 жовт. 2023

ПЛАН ОСІННІХ КАНІКУЛ!!!

27 жовт. 2023

Всеукраїнський диктант національної єдності.

19 жовт. 2023

Тренінг "Цифрові Brand News «Драйвери та лайфхаки математичної освіти та викладання STEM-курсу»

Тренерка - учителька математики СЗШ 84 Олена МОРОЗ креативно та професійно провела тренінг на тему "Цифрові Brand News «Драйвери та лайфхаки математичної освіти та викладання STEM-курсу»
12 жовт. 2023

Космічний тиждень!

11 жовт. 2023

«Techno-Girls Dnipro»

Вітаємо Назаренко Надію та Тихолиз Анастасію з перемогою у обласному фестивалі «Techno-Girls Dnipro»!
3 жовт. 2023

Наші чемпіони!

Спортсмени нашого закладу прийняли участь у чемпіонаті Дніпропетровської області з тхеквондо втф.