4 трав. 2023

До уваги випускників 11-х класів!

Представники Національного університету цивільного захисту України (м. Харків) пропонують відео про навчальний заклад, програми підготовки та правила вступу до навчального закладу. Зроби обгрунтований вибір майбутньої професії!
28 квіт. 2023

Нажаль, STEM- тиждень добігає кінця!!! Провели фітбек- опитування та насолодилися кейсами вражень.

Тиждень пройшов на позитивній хвилі, Але ми вже поставили собі нові цілі. Будемо і надалі креативити, Нові ідеї втілювати!!!
27 квіт. 2023

Щоб наука запалювала вогники в очах дітей, її потрібно показувати веселою та цікавою.

Зі STEMом науку вивчаємо!!!Багато цікавого знаємо!!!
26 квіт. 2023

Третій день STEM-тижня. Експерименти юних дослідників.

Давайте поринемо разом з мультяшною Веселинкою у вирій цікавих досліджень наших НУШиків.
25 квіт. 2023

Другий день STEM - тижня. Тема " Дівчата. STEM. Професійна орієнтація"

Все дуже просто. В рамках STEM існує проєкт для школярів " STEM: професії майбутнього". Занурюйся з нами!!! Буде цікаво!!!
24 квіт. 2023

Ну що, дочекалися? Починаємо наш STEM-тиждень-2023.

Стартуємо з квесту "Транспорт майбутнього". Долучайся до активної співпраці!!!
18 квіт. 2023

Дуже душевний, емоційний та світлий міський захід "Leaders. Разом" відбувся сьогодні для людей з великими серцями, сильними духом, щиросердних, чуйних, які зробили вагомий внесок у волонтерський рух.

Дуже приємно, що частинкою лідерів - патріотів Дніпра є і педагогічний колектив нашого закладу.
12 квіт. 2023

А ти цікавишся Квестом «Крізь терени до зірок»? Приєднуйся!!! Буде круто!!!

Протягом подорожі ми будемо злітати, як птахи, дізнаватися, що там за хмарами та зірками. Час летіти вперед!
6 квіт. 2023

В межах Всеукраїнського фестивалю STEM-весна-2023 в закладі з 04.04-06.04.2023 проведено LEGO-FEST в початковій школі.

Перший день пройшов шалено, команди змагалися за найвищу вежу та креативну квітку.
31 бер. 2023

Хочеш обрати професію майбутнього? Тоді тобі до Придніпровської державної академії будівництва та архітектури.

Разом з викладачами академії випускники 9, 11 класів провели профорієнтаційний ф'южен. Локації були на різні смаки!