Дія.Цифрова освіта

Освітні серіали з цифрової грамотності розроблені студією онлайн-освіти EdEra за підтримки компаній: Google Україна, Microsoft Ukraine, Академія ДТЕК, Лабораторія інноваційного розвитку ПРООН в Україні, CISCO, СFC Consulting, Освіторія, Global Teacher Prize.

У чому особливість навчання на порталі Дія.Цифрова освіта?

• Інноваційний формат навчання — освітні серіали за участі експертів і селебріті (Марія Єфросініна, Євген Клопотенко, Jerry Heil і багато інших зірок)
  • Освітні серіали відзначаються міжнародними нагородами за свою якість
  • 70-80% користувачів дивляться всі серії освітніх серіалів і отримують сертифікати
  • Широкий вибір освітніх серіалів — близько 70 курсів для людей елегантного віку, вчителів, медиків, юристів, журналістів, держслужбовців, школярів тощо
  • Навчання повністю безоплатно

Мета проєкту Дія.Цифрова освіта — навчити 6 млн українців цифрової грамотності за 3 роки. Всі освітні серіали створені без державного фінансування, за підтримки партнерів — донорів, бізнесу чи NGO. Також на порталі є національний тест на цифрову грамотність Цифрограм для громадян, держслужбовців, медиків і вчителів.

Мінцифра закликає всіх громадян спочатку скласти тест на цифрову грамотність Цифрограм і після цього безоплатно навчатися за допомогою освітніх серіалів. Найпопулярніші освітні серіали на порталі Дія.Цифрова освіта: