8 бер. 2023

Вітаємо переможців ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів

2 бер. 2023

Вітаємо переможців традиційного міського конкурсу моделювання з паперу «Юний мейкер Дніпра. Паперовий світ»!!!Діти, ви в нас найкращі, талановиті та креативні!!!

Бажаємо вам наснаги, нових злетів та перемог!!!
25 лют. 2023

"Ні, я жива, я буду вічно жити, я в серці маю те, що не вмира..."

Леся Українка жила і творила для майбутньої справедливості і вільної України. Своєю творчістю вона освітлювала наше сьогодення, викликаючи в своїх земляків і за межами України подив і пошану.
24 лют. 2023

2022 рік – рік незламних людей, незламної сили волі і незламної країни.

Дякуємо їм за їхню незламність та мужність, сміливість та стійкість. 2022-ий навчив українців поваги, шани і вдячності.
21 лют. 2023

Найбільше і найдорожче добро в кожного народу - це його мова.

З особливо піднесеним настроєм і почуттям поваги до рідної мови пролунали слова дітей.
20 лют. 2023

20 лютого в Україні вшановують День пам'яті Героїв Небесної Сотні.

Небесна сотня - це пам'ять серця, і вічний смуток. Пам’ятаємо!
19 лют. 2023

2-А клас вітає з Днем Державного Герба України.

Цінуймо своє та шануймо наші символи! Вже багато століть герб єднає українців та надає сил. Український тризуб уособлює для нас зв’язок поколінь, прагнення українського народу до власної державності, соборності та незалежності.
16 лют. 2023

16 лютого українці вдруге в історії відзначатимуть День єднання.

До Дня єднання пропонуємо всім бажаючим залучитися до нашого фото марафону "Вишиванка єднає серця патріотів". Все буде Україна!!!
2 лют. 2023

Щоб зберегти психологічне здоров’я учителя та учня в напружених умовах сьогодення, витримувати стресові ситуації та успішно відновлюватися після них, педагоги нашого закладу провели тренінг.

Стресостійкість та ресурсність». Під час роботи вчилися управляти своїми емоційними станами за допомогою антистресових технік, побудованих на роботі з образами та позитивним налаштуванням. Вийшло здорово!!!!
29 січ. 2023

29 січня уся Україна вшановує пам'ять Героїв битви під Крутами. Ми вшанували Героїв годинами пам’яті «Крути. Бій за перемогу».

Пам’ятати своїх героїв дуже важливо, адже герої – це ті найкращі, яких ми втрачаємо. Цей бій - одна з трагічних і водночас легендарних сторінок в історії нашої держави. Це приклад для майбутніх і нинішніх поколінь.