20 вер. 2022

Міжнародний день миру

Ми всі різні... Але де б ми не жили, про що б не мріяли - є одне бажання на всіх: ми хочемо миру!
8 вер. 2022

З Днем народження, Дніпро!

Приєднуйтесь до онлайн флешмобу з нагоди 246- річчя нашого міста #містомогосерця
1 вер. 2022

Жодна війна не завадить провести дітям свято Дня знань "Ми українці: честь і слава незламним"!

доки в нас є життя, ми будемо жити! Будемо навчатися, радіти перемогам, співати пісень, щоб міцніла й розквітала наша країна! Вітаємо усіх із святом Першого вересня, першого дзвоника, мрій про мирне небо, сподівань на світле майбутнє і віри в нашу перемогу! Все буде Україна!!!
24 серп. 2022

Наша квітуча Батьківщина відзначає тридцять перший рік своєї Незалежності але історія українського народу обіймає не одну сотню років.

Ця історія окроплена кров’ю, героїчною боротьбою, стражданнями та мільйонами невинних душ, які поклали свої тіла на вівтар свободи. Тому 24 серпня 1991 року важлива дата для кожного українця, адже в цей день здійснилась заповітна мрія про вільну, незалежну країну. Але наша боротьба триває, а кров досі ллється захищаючи нашу мрію. Та наш хоробрий народ єдиний як ніколи і всі ми, де б не були, робимо свій внесок в перемогу. Зі святом! З Днем Незалежності України!
23 серп. 2022

23 серпня вся Україна відзначає День Державного прапора.

Наш прапор - дух єдиий Великого народу. Наш прапор - то родина, що прагне до свободи.У нашому прапорі - вся душа народу,його тепло в найкрасивіших тонах, Тут дихаж наша українська природа,Тут чари, що не розкриті в словах. Вітаємо, українці, зі святом. Йдемо до перемоги! Все буде Україна!!!
27 лип. 2022

Прокачай своє літо з освітньою ініціативою «STEM-табір для вчителя»!

І ми також маємо неймовірну можливість долучитися до команди креативних та творчих однодумців, впровадити досвід талановитих спікерів та стати активним учасником І-шої зміни STEAM CAMP.
11 лип. 2022

Учасники творчої групи дослідно-експериментальної роботи

за темою «Розроблення та проведення навчально-методичного забезпечення STEM-освіти в умовах реформування освітньої галузі»КЗО "СЗШ № 84" ДМР взяли участь у семінарі за німецькою програмою «MINIPHANOMENTA: 52 захоплюючих експерименти для уроків і перерв», який відбувся в рамках освітньої ініціативи ГС «Центр компетенцій роботодавців Дніпропетровщини» «STEM-табір для учителя»
28 черв. 2022

З Днем конституції України.

Цьогоріч в умовах страшної війни День Конституції має особливе значення.
19 черв. 2022

Війна забирає найкращих. І в цьому її жахіття! І досі неможливо повірити в сумну новину, яка прийшла до нашої шкільної родини!

Захищаючи наш спокій та мирне майбутнє, героїчно загинув наш колега, друг і товариш - Васюта Сергій Володимирович!
18 черв. 2022

Благодійний легкоатлетичний крос "SPORT_наступ" «Разом до перемоги

А найголовніше, що у цьому кросі ми об‘єднали приємне з корисним і зібрали кругленьку суму на ЗСУ! Віримо у Перемогу!!! Все буде Україна