12 квіт. 2022

Щоб подолати стрес, діти нашого закладу засвоїли декілька простих правил. І перше з них: завжди допомагай іншим.

Зараз у шпиталі нашого міста знаходиться багато поранених бійців, які не жаліють свого життя заради Перемоги! І щоб підтримати їх, діти вирішили подарувати їм свої малюнки, намальовані серцем і душею
24 бер. 2022

ЗНО та вступна кампанія відбудуться за спрощеною процедурою

Про це повідомила секретар Комітету Верховної Ради з питань освіти, науки та інновацій Наталія Піпа.
22 бер. 2022

Весняних канікул у школярів Дніпра не буде

Так як тривалість освітнього процесу має бути не менше 175 навчальних днів, а канікул - не менше 30 календарних днів, до структури 2021/2022 навчального року внесено зміни.
5 бер. 2022

"Вставай, земле моя, вставай! Мила моя, вставай! Рідна моя, вставай!"

Хочемо подякувати саме таким мешканцям нашого мікрорайону, педагогам закладу, які щоденно допомагають мужнім захисникам подолати ворога, а біженцям знаходити притулок.
4 бер. 2022

Ми допомагаємо нашим воїнам, як можемо - плетемо маскувальні сітки.

Ми єдині
3 бер. 2022

ворчість не потребує ланцюгів війни.Ми - дорослі кожну хвилину спостерігаємо за новинами з усіх гарячих точок України й жахаємось від кількості постраждалих дітей та дорослих .

Але поруч є діти, яким дуже важко зрозуміти, що діється? Саме у ці хвилини Освітня траєкторія Дніпро запропонувала педагогічній спільноті дати діточкам олівці та висловити свої тривоги, страхи та бажання на папері й взяти участь у творчому квест-марафоні, що проходить під гаслом «Творчість не потребує ланцюгів війни!».Протягом декількох днів діти віком від 6 до 16 років малювали.
22 лют. 2022

Сьогодні інспекторами Сектору ювенальної превенції ВП ДРУП ГУНП в Дніпропетровській області були проведені профілактичні лекції для здобувачів освіти 7-11 класів на теми:

"Правила поведінки в позанавчальний час", "Шкідливість тютнопаління", "Відповідальність за вчинення правопорушень" та "Проблемні професії, які приводять до кримінальних відповідальностей".
21 лют. 2022

Сьогодні Міжнародний день рідної мови!

Вітаємо всіх, хто ввібрав в себе нашу мову, знає своє коріння та розуміє витоки, що дає нам силу і могутність
20 лют. 2022

20 лютого - День пам'яті Героїв Небесної Сотні!!!

Герої не вмирають! Так ми говоримо про тих, хто віддав своє життя за Україну, за гідне буття українців, за кращу долю своїх дітей та онуків, усіх наступних поколінь. І, звичайно, вони вічно житимуть у наших серцях, у нашій пам'яті.
18 лют. 2022

18 лютого - урок з медіаграмотності.

Медіаграмотність – це превентивна зброя проти дезінформації та життєво необхідна навичка, яку потрібно розвивати змалку.