16 лют. 2022

16 лютого - В Україні вперше відзначають нове державне свято – День єднання.

Цього дня українці піднімають державний прапор та прикріплюють синьо-жовті стрічки до одягу в знак єднання та підтримки держави.
14 лют. 2022

День святого Валентина або Свято Закоханих — чудова подія, яка допомагає стати ближчими зі своїми коханими і рідними

Головне, щоб привітання з Днем святого Валентина несли лише позитив і гарний настрій.
8 лют. 2022

8 лютого - День БЕЗПЕЧНОГО ІНТЕРНЕТУ❗

У теперішній час без інтернету важко уявити життя!
4 лют. 2022

Вітаємо Олександра Сергійовича з ІІ місцем у Всеукраїнському конкурсі "Учитель року - 2022

Фінал зонального етапу Всеукраїнського конкурсу "Учитель року - 2022" в номінації "Правознавство
27 січ. 2022

27 січня весь світ вшановує День пам'яті жертв Голокосту.

У цей день здобувачі освіти нашої школи приєднуються до загальної скорботи і співчувають всьому цьому болю та втраті, ім'я якої - Голокост. Будемо пам'ятати...
24 січ. 2022

22 січня розпочали змагальний рік на відкритому чемпіонаті області з Бойового Джіу-Джитсу.

200 учасників, серед яких 13 представляли бійцівський клуб МОЛОТ. В результаті взяли:1 місце – 6 медалей
21 січ. 2022

Вітаємо всіх українців з Днем Соборності

Це одне з найважливіших свят нашої країни, що символізує те, що ми всі – це один народ і ніякі рубежі не зможуть нас розділити. Давайте ж ніколи, які б негаразди нас ні чекали, не будемо про це забувати.
6 січ. 2022

Діти дуже обожнюють зимові канікули! Вони завжди сповнені веселощів і радості.

І для того, щоб саме ці канікули, стали для дітей незабутніми ми вирішили відправитися до «Цукервіль» - майстерня, де кожна дитина може відчути себе маленьким кухарем та виготовити не тільки яскраві, а ще й смачні цукерочки.
5 січ. 2022

Сьогодні, 5 січня 2022 року, розпочинається реєстрація пробного ЗНО⌨️

Реєстрація триватиме до 22 січня. Кожен охочий зможе зареєструватися за посиланням https://bit.ly/3JH4ruE
4 січ. 2022

Довгоочікувані зимові канікули продовжуються!

9 та 11 класи діляться позитивними емоціями, гарним настроєм та вітають всіх з новорічними святами!