1 груд. 2021

Сьогодні Всесвітній день боротьби зі СНІДом.

Тому саме сьогодні у нас пройшла акція "Скажи СНІДу стоп!" Адже, якщо попереджений - значить озброєний.Будьте здорові та бережіть себе!
25 лист. 2021

Людська пам'ять –це нескінченна книга, в якій записано все: і життя людини, і життя країни. Багато сторінок написано криваво-чорним кольором.

Однією з таких сторінок був голодомор 1932-1933 р.р. У той час не було ні війни, ні посухи. А була тільки зла воля одних людей проти інших. І ніхто не знає, скільки безневинних людей лягло в могилу – старих і молодих, дітей, і ще ненароджених немовлят.
22 лист. 2021

Вітаємо перших переможців!

Розпочався марафон учнівських олімпіад 2021-2022 н.р.
21 лист. 2021

З нагоди відзначення у 2021 році Дня Гідності та Свободи, з метою гідного вшанування громадянської мужності учасників подій Революції Гідності у відстоюванні прав людини та європейського майбутнього.

у закладі пройшли просвітницько-тематичні заходи. Непереможним є лише той народ, який по-справжньому цінує свободу й гідність.
19 лист. 2021

Вітаємо перших переможців!

Розпочався марафон учнівських олімпіад 2021-2022 н.р.
19 лист. 2021

З метою запобігання травматизму внаслідок дорожньо-транспортних пригод та привернення уваги до правил поведінки на дорогах в нашому закладі 19 листопада було проведено Національний урок .

Національний урок з безпеки дорожнього руху «Безпечна дорога додому».
17 лист. 2021

Як приємно бути причетними до добрих справ!

Саме тому здобувачі освіти нашого закладу взяли активну участь у Всеукраїнській благодійній акції "Монетки дітям"! Будемо щасливі бути корисними!
16 лист. 2021

Неймовірно яскраво й насичено пройшов Міжнародний день толерантності для всіх вікових категорій нашого закладу. Діти отримали максимум задоволення!

Будьмо толерантнішими однин до одного!
9 лист. 2021

"Мова - втiлення думки. Що багатша думка, то багатша мова. Любiмо ïï, вивчаймо ïï, розвиваймо ïï!

Борiмося за красу мови, за правильнiсть мови, за приступнiсть мови, за багатство мови..."
5 лист. 2021

Цікаві лекції провела сьогодні шкільний інспектор ювенальної превенції лейтенант поліції Петрашко Софія Анатоліївна для здобувачів освіти 9 класу з теми "Попередження суїцидальних проявів. Шкідливі зв

Зараз існує особлива потреба в таких лекціях для підлітків. Діти були у захваті, уважно слухали Софію Анатоліївну, а потім залюбки задавали різноманітні питання, на які отримали компетентні відповіді. Дякуємо за співпрацю!