5 груд. 2022

Наш заклад освіти взяв участь у Всеукраїнському проєкті, який оголосила компанія @Flowers4school "Квіти для школи".

Дуже сподіваємося ☺️на те, що квітучі клумби
3 груд. 2022

3 грудня - Міжнародний день людей з інвалідністю. Відкриймо серце для добра. ❤️‍

До вашої уваги пропонуємо перегляд відео, яке не залишить байдужим жодного!
2 груд. 2022

Зараз всіх нас єднає одна спільна, потужна мрія, одне бажання на всіх. ПЕРЕМОГА!

Віримо у перемогу!
25 лист. 2022

Цього року вшанування пам'яті жертв сталінського режиму відбувається під час повномасштабної війни росії проти України.

Тому закликаємо усіх українців приєднатися до акції "Запали свічку". Пам`ятаємо!
21 лист. 2022

Вітаємо всіх з Днем гідності та свободи!

Бажаємо мирного неба над українською землею, сімейного добробуту та злагоди, незламної віри у щасливе майбутнє України та впевненості у завтрашньому дні. Хай Господь зберігає нашу Батьківщину та кожного з нас!
19 лист. 2022

З нагоди 25-ої річниці польоту першого космонавта незалежної України, Героя України Леоніда Каденюка, діти нашого закладу прийняли участь у конкурсі комп'ютерної графіки «УКРАЇНА КОСМІЧНА»

Комп'ютерні зображення, які відображають тематику конкурсу створені різними способами комп'ютерної техніки: комп’ютерниий малюнок; комп’ютерне моделювання. Наймолодші школярі дивували віршами написаними власноруч для конкурсу «Літературний Всесвіт».
18 лист. 2022

Акція "Смілива гривня" – це благодійна ініціатива, мета якої об’єднати зусилля українців та зібрати кошти для допомоги українській армії.

10 лист. 2022

Наш заклад став учасником проєкту «Грай за рівність» від фонду #KLITCHKOFOUNDATION, за підтримки UEFA Fondation

під керівництвом вчителя фізичної культури Сербокрил Олени Сергіївни, заклад увійшов у 100 найкращих з усіх куточків України та отримав приємні подарунки від фонду. Дякуємо організаторам!!! Бажаємо всім миру та натхнення до наступних проєктів!
9 лист. 2022

9 листопада наша країна відзначає День української писемності та мови.

Наш колектив та здобувачі освіти долучилися до написання радіодиктанту національної єдності. Наймасовіший флешмоб осені популяризує українську мову серед дорослих та молоді і наближає нас до Перемоги!
7 лист. 2022

Напередодні Дня української писемності та мови наш заклад взяв участь у міській книжковій акції "#BOOKSHARING" для українців, які вимушено перебувають за кордоном.

Учнями нашої школи зібрано близько 130 книжок українською мовою