21 жовт. 2022

20-21 жовтня 2022 р. на базі КЗ «Запорізький обласний інститут післядипломної педагогічної освіти» ЗОР відбуласяся онлайн Всеукраїнська науково-практична конференція «STEM-освіта: досвід, виклики.

ка проводиться в тісній співпраці з Державною науковою установою «Інститут модернізації змісту освіти», Інститутом післядипломної освіти Київського університету ім. Бориса Грінченка, Чернігівським обласним інститутом післядипломної педагогічної освіти ім. К.Д. Ушинського, Позашкільним навчальним закладом «Центр науково-технічної творчості молоді «Політ». Дякуємо за цікавий досвід.
14 жовт. 2022

Захиникам ЗСУ подарунки на передову! Підтримуємо наших захисників і захисниць у їхнє свято разом з Штабом волонетрів ГО "Команда не словом, а ділом!"

Нехай святковий стіл та гарячий чай із смаколиками зігріють ваші серця й нададуть сил, щоб вибороти довгоочікувану перемогу! А "Янголи-охоронці", виготовлені дитячими руками, вбережуть вас від ворожої кули! Повертайтесь живими! Слава Україні!
14 жовт. 2022

Приєднуйся до флешмобу вдячності захисникам і захисницям України

#міцнісерця
6 жовт. 2022

"Підтримай героя-подаруй йому оберіг"

Омелян Ольга Григорівна, учитель обслуговуючої праці нашого закладу взяла участь у проведенні майстер класу
28 вер. 2022

На передодні Дня працівників освіти у круглій залі обласної адміністрації вітали сучасних,креативних педагогів, переможців Всеукраїнського конкурсу "Учитель року-2022".

Серед переможців був учитель правознавства нашого закладу Підгайний Олександр Сергійович.
20 вер. 2022

Міжнародний день миру

Ми всі різні... Але де б ми не жили, про що б не мріяли - є одне бажання на всіх: ми хочемо миру!
8 вер. 2022

З Днем народження, Дніпро!

Приєднуйтесь до онлайн флешмобу з нагоди 246- річчя нашого міста #містомогосерця
1 вер. 2022

Жодна війна не завадить провести дітям свято Дня знань "Ми українці: честь і слава незламним"!

доки в нас є життя, ми будемо жити! Будемо навчатися, радіти перемогам, співати пісень, щоб міцніла й розквітала наша країна! Вітаємо усіх із святом Першого вересня, першого дзвоника, мрій про мирне небо, сподівань на світле майбутнє і віри в нашу перемогу! Все буде Україна!!!
24 серп. 2022

Наша квітуча Батьківщина відзначає тридцять перший рік своєї Незалежності але історія українського народу обіймає не одну сотню років.

Ця історія окроплена кров’ю, героїчною боротьбою, стражданнями та мільйонами невинних душ, які поклали свої тіла на вівтар свободи. Тому 24 серпня 1991 року важлива дата для кожного українця, адже в цей день здійснилась заповітна мрія про вільну, незалежну країну. Але наша боротьба триває, а кров досі ллється захищаючи нашу мрію. Та наш хоробрий народ єдиний як ніколи і всі ми, де б не були, робимо свій внесок в перемогу. Зі святом! З Днем Незалежності України!
23 серп. 2022

23 серпня вся Україна відзначає День Державного прапора.

Наш прапор - дух єдиий Великого народу. Наш прапор - то родина, що прагне до свободи.У нашому прапорі - вся душа народу,його тепло в найкрасивіших тонах, Тут дихаж наша українська природа,Тут чари, що не розкриті в словах. Вітаємо, українці, зі святом. Йдемо до перемоги! Все буде Україна!!!