6 черв. 2022

"Освітня траєкторія" Дніпра презентувала інноваційний методичний марафон "Шлях до педагогічної майстерності"

Вчителі нашого закладу беруть активну участь у марафоні та готуються до початку нового навчального року.
1 черв. 2022

Арт-наступ "Придбай картину - Врятуй життя"

У Дніпрі в день захисту дітей провели благодійний проєкт Арт-наступ "Придбай картину- врятуй життя", на якому продавали твори вихованців мистецьких шкіл. Зібрані кошти передадуть до лікарень міста, де лікуються діти-переселенці.Педагоги нашого закладу придбали дві картини на цьому вернісажі.
27 трав. 2022

Дорогі учні, шановні вчителі та батьки! Щиро вітаємо вас зі святом Останнього дзвінка

Упродовж року на цю мить з нетерпінням чекають і діти, й дорослі. Останній шкільний дзвінок
19 трав. 2022

Нехай День вишиванки зітре кордони і об'єднає українців

Бажаємо зміцнення української ідентичності заради процвітання України. Відмінного настрою☺️ і різнокольорових вражень!
17 трав. 2022

До уваги,батьків,випускників!

Календарний план організації та проведення НМТ-2022
8 трав. 2022

8 травня - День пам'яті та примирення.

В цей день ми завжди вшановуємо ветеранів і тих, хто не вагаючись поклав своє життя за мирне небо над головою своїх дітей, онуків та майбутніх поколінь у Другій світовій війні.
8 трав. 2022

Мама… Яке багатозначне слово!

Мати – це не тільки безмежна любов до своєї дитини, це оберіг для родини, рідної землі та усієї країни.
25 квіт. 2022

У Дніпрі створили платформу для БЕЗКОШТОВНОЇ підготовки випускників до НМТ

Війна змушує одноразово замінити процедуру ЗНО. Цього року учні 11-их класів вперше будуть складати Національний мультипредметний тест.
20 квіт. 2022

20 квітня – День подяки волонтерам!

Щорічно в цей день людство висловлює вдячність усім, хто знайшов у собі силу, відвагу та доброту здійснювати добрі справи, наближаючи нас усіх до перемоги й не вимагаючи нічого натомість. Волонтери – це янголи сьогодення!
15 квіт. 2022

А ми продовжуємо долати стрес❗❗❗

І наступне правило: займайся улюбленою справою. У дітей свої справи.