«Techno-Girls Dnipro»

11 жовт. 2023
Вітаємо Назаренко Надію та Тихолиз Анастасію з перемогою у обласному фестивалі «Techno-Girls Dnipro»!

Шквал емоцій панував сьогодні на урочистому нагородженні переможниць обласного фестивалю «Techno-Girls Dnipro» з нагоди Національного дня дівчат у технологіях. Неймовірні спікерки запалювали зал своїми історіями успіху, відповідали на питання дівчат та проводили майстер-класи. Усі переможниці конкурсу отримали сертифікати на навчання у проєктній школі «Techno-Girls РУЛЯТЬ» у 2023-2024р. Вітаємо переможниць нашого закладу Назаренко Надію та Тихолиз Анастасію з унікальним шансом проявити себе в технологіях. Вдячні усім організаторам розкішного свята: компанії Інтерпайп, COMPARUS.UA, Noosphere / Ноосфера та Оксана Бутурліна. Було яскраво та дуже круто!!!