Космічний тиждень!

12 жовт. 2023
Космічний тиждень!

А ви проводили космічний тиждень з Noosphere / Ноосфера разом?
Нас вразили круті Космічні шоти: фрагменти фантастичних фільмів захоплювали нас своїми спецефектами. Спікери Владислав Таран та Людмила Марченко вражали змістовними цікавими розповідями. Провели музейний урок у виставковій залі Національний Центр Аерокосмічної Освіти Молоді Ім ОМ Макарова з теми "Як ми в космос літали" В. Нестайка з української літератури: готували повідомлення про космічні об'єкти, грали в гру "Земля-небо", створювали моделі ракет, подорожували фантастичним космічним містечком. Взяли участь у розіграші футболки NASA Space Apps Challenge, білінгвістичної книги для дітей «Космічний готель «Україна» і горнятко «Сім сузір’їв». Вітаємо переможницю конкурсу Чаус Людмилу, учителя української мови та літератури!!!