"Батарейки, здавайтеся!

Акція " Батарейки,здавайтеся"

У Дніпропетровську стартував еко-проект зі збору батарейок "Батарейки, здавайтеся". Волонтерську акцію організували представники громадської організації "ЭкоДнепр".                                                                                           Учні нашої школи  налагодили співпрацю з з цією організацією і дуже завзято приймали участь в цій акції. За 4 місяця було зібрано понад 7 кілограмів батарейок. У Дніпропетровську буде організовано перевалочний пункт, з якого всі зібрані батарейки будуть відправлені в експериментальне державне підприємство "Аргентум" під Львовом .                                          Одна відпрацьована пальчикова батарейка, потрапляючи до загальних відходів, забруднює 400 л води або 20 м2 ґрунту,адже вона містить шкідливі для людини та навколишнього середовища хімічні речовини, зокрема свинець, ртуть, кадмій, нікель, цинк, кобальт та інші важкі метали, кислоти та луги. Потрапляючи в побутові відходи, відпрацьовані хімічні джерела струмуне можуть бути знешкоджені методами утилізації звичайного сміття й потребують окремого поводження.  Найактивнішими  стали 5 та 6 класи. Ці класи були нагороджені на лінійці грамотами.Також були нагороджені грамотами і учні , які найбільше здали батарейок.