Основні напрямки експерименту

Основні напрямки експерименту:

·        Розробка нового змісту інтегрованої освіти для сталого розвитку;

·        Апробація нових навчально-методичних матеріалів щодо інтегрування  змісту випереджаючої освіти для сталого розвитку у навчально-виховний процес.

·        Визначення показників ефективності інтегрування змісту випереджаючої освіти для сталого розвитку у навчально-виховний процес, що характеризують зміну ціннісних орієнтацій та моделей поведінки особистості у бік сталого розвитку.

·         Моніторинг якості навчання та соціальних компетентностей в інтересах сталого розвитку учасників проекту.

·        Запровадження педагогічних моделей інтегрування змісту випереджаючої освіти у навчально-виховний процес, визначених у процесі роботи над проектом.

·        Використання інноваційних технологій навчання з метою стимулювання самоосвіти, самовдосконалення та посилення соціальної компетентності учнів, комунікативної, патріотичної, громадянської культури.

·        Впровадження інформаційних технологій, активізація дослідницької діяльності школярів.

·        Допомога учням в оволодінні стратегією життєвого проектування та самореалізації особистості, розвитку критичного мислення, соціальної мобільності.

·        Зміцнення фізичного, психічного та психологічного здоров’я молоді,  запровадження  здоров’язберігаючих технологій освітнього процесу, розвиток екологічно врівноваженої поведінки особистості.

·         Підготовка педагогічних кадрів до використання інноваційних освітніх технологій та реалізації завдань проекту.