21 листопада вся країна відзначає День Гідності та Свободи.

21 лист. 2020

21 листопада вся країна відзначає День Гідності та Свободи. Наш заклад - не виключення. Заплановані та проведені: Уроки пам’яті «Україна – країна нескорених», де здобувачі освіти обговорювали значення слова «гідність», складали сенкан до слова «Україна», виготовляли долоньки свободи. Цікаво пройшла Інтелектуально-розважальна гра «Гідні бути українцями», мета якої була розширити знання учнів про власну країну; розвивати почуття національної самосвідомості, гідності та громадянської активності; виховувати повагу до української культури, почуття гордості за свою Батьківщину; формувати розуміння єдності і цілісності України, усвідомлення себе українцем, відповідальним за долю своєї держави. Дві команди змагалися в знаннях з державотворення. Пройшов і Урок-реквієм «У їхніх серцях жила Україна», де діти переглядали документальні фільми та фото доленосних подій нашої країни.
Також лідери учнівського самоврядування на чолі з педагогом-організатором провели загальношкільну патріотичну акцію «Територія Гідності», де кожний клас на літерах відобразив все те, чим так славетна наша країна.
А ще в районному Палаці творчості дітей та юнацтва шанували переможців конкурсу «Собори наших душ» (літературний напрямок). Юні автори зачитували уривки власних творів, за які були нагороджені почесними грамотами. Вітаємо наших переможців: Жушман Мілану, Васильченко Інну та Федун Софію! Творчої наснаги вам, дівчата, та майбутніх перемог!