30 жовт. 2023

Всеукраїнський конкурс творчості дітей та учнівської молоді «За нашу свободу»:

Вітаємо переможців шкільного етапу Всеукраїнського конкурсу творчості дітей та учнівської молоді «За нашу свободу»
28 жовт. 2023

ПЛАН ОСІННІХ КАНІКУЛ!!!

27 жовт. 2023

Всеукраїнський диктант національної єдності.

26 жовт. 2023

Вчителька нашого закладу Мороз Олена стала спікеркою VІІ Всеукраїнською науково-практичною конференції «Науково-методичні засади створення інноваційної моделі STEM-освіти»

19 жовт. 2023

Тренінг "Цифрові Brand News «Драйвери та лайфхаки математичної освіти та викладання STEM-курсу»

Тренерка - учителька математики СЗШ 84 Олена МОРОЗ креативно та професійно провела тренінг на тему "Цифрові Brand News «Драйвери та лайфхаки математичної освіти та викладання STEM-курсу»
18 жовт. 2023

Зустріч математиків в Освітня траєкторія Дніпро на тренінгу "Цифрові Brand News «Драйвери та лайфхаки математичної освіти та викладання STEM-курсу»

12 жовт. 2023

Космічний тиждень!

11 жовт. 2023

Вітаємо переможниць нашого закладу Назаренко Надію та Тихолиз Анастасію з перемогою у обласному фестивалі «Techno-Girls Dnipro»

11 жовт. 2023

«Techno-Girls Dnipro»

Вітаємо Назаренко Надію та Тихолиз Анастасію з перемогою у обласному фестивалі «Techno-Girls Dnipro»!
3 жовт. 2023

Наші чемпіони!

Спортсмени нашого закладу прийняли участь у чемпіонаті Дніпропетровської області з тхеквондо втф.