26 бер. 2024

Незламні діти незламної країни !

Здобувачі освіти нашої школи здобули багато перемог на чемпіонаті України з Комбат Дзю-Дзюцю
21 бер. 2024

Обласний науково - практичний семінар "Цифровий портфель керівника STEM - закладу"

18 бер. 2024

Наталія ОРЕЛ та Юлія БИКОВА - вчителі початкових класів КЗО "СЗШ №84" ДМР стали спікерками в Освітньому адвенті "Ключові пазли STEM-діяльностей в освітньому просторі НУШ"

Наталія ОРЕЛ та Юлія БИКОВА - вчителі початкових класів КЗО "СЗШ №84" ДМР стали спікерками в освітньому адвенті "Ключові пазли STEM-діяльностей в освітньому просторі НУШ"
16 бер. 2024

Колодій Незламний!

Наші актори були справжніми запальничками на міському святі "Колодій Незламний"
7 бер. 2024

А STEM- весна набирає обертів та продовжує дивувати!!!

1 бер. 2024

Зустріч з митцями Дніпропетровщини!

Напередодні Всесвітнього дня письменника відбулася в закладі творча зустріч з митцями Дніпропетровщини Євгеном Безусом та Наталією Дев'ятко.
23 лют. 2024

730 днів незламності!

21 лют. 2024

День Рідної мови!

21 лютого - Міжнародний день рідної мови!
20 лют. 2024

День Пам'яті Героїв Небесної Сотні!

10 лют. 2024

Обласний марафон "Улюблений портрет науковиці"

Желіба Поліна та Северінова Анна представляли свої роботи на обласному марафоні "Улюблений портрет науковиці"