Конкурс Афганської пісні!

4 лют. 2014
Тріо дівчаток, учениць 9 класу нашої школи, прийняли участь у районному конкурсі Афганської пісні.

15 лютого уся Україна відзначатиме День вшанування учасників бойових дій на території інших держав. З того часу, коли останній наш солдат повернувся із афганської землі додому, живим чи мертвим, минуло 25 років та жителі усієї країни щороку, 15 лютого, вшановують пам'ять тих, хто не повернувся додому з війни або повернувся у труні.

Афганістан… Він став синонімом людського лиха, справжнього пекла: палюче сонце зранку, спекотний вітер – афганець, пісок, що не дає дихати, і … завжди хочеться пити. І в цій суворості народжувалися вірші, які згодом ставали піснями.

4 лютого в районному Палаці Творчості відбувся фестиваль-конкурс афганської пісні та поезії під назвою «Я акордами віри Вам цю пісню співаю».

Зворушливу  композицію виконало  тріо у складі:  Черкашина Ольга, Овчаренко Владислава, Овчаренко Вікторія( керівник Тичинська О.В.) . Їхнє емоційне та проникливе виконання пісні не залишило байдужим суворе журі.