Цікаві канікули!

9 січ. 2013
Тривають зимові канікули!

Канікули —  час, коли  можна відпочити від уроків, приділити час улюбленим заняттям і спілкуванню з однолітками, іграм  і розвагам.

Під час зимових канікул в нашій школі працює  спортивний  зал , комп’ютерний клас , бібліотека. Згідно графіка можна відвідати гуртки .

Також канікули – прекрасна пора для змістовного відпочинку. Цікаво та ефективно  організовано проведення зимових  канікул в школі з метою підвищення рівня навчальних досягнень учнів з різних предметів. Індивідуальні та групові навчання, цікаві розповіді та змістовні диспути, змагання та різноманітні турніри з математики, української мови та літератури, англійської мови, хімії, екології та біології,  заняття з учнями початкових класів.  Сподіваємось, що канікули  будуть для наших учнів  цікавими і корисними.

В комп'ютерному класі!                                       На районній ялинці!

Математична вікторина!