Феєрично Новорічне свято!

29 груд. 2012
28 грудня в школі пройшли Новорічні свята!

Ну ось і прийшло довгоочікуване свято Нового  Року.

Протягом місяця, зазвичай , в нашій школі велася підготовка до свята: готували сценарій-спектакль, в якому всі учні "артисти", малювали  новорічні картини , підбирали цікаві ігри, загадки, розучували  нові пісні, вірші. Намагалися, щоб це свято запам'яталося надовго.

Свято почалось Новорічної казкою для учнів 1- 4 класів.  Діти з нетерпінням чекали цієї події. Кожен готував маскарадний костюм, вчив пісні і вірші. Всі зібралися в святково оформленому залі. Зазвучала музика і вистава почалася.  Старшокласники  підготували казку про Снігуроньку та концертно-театралізовану програму. А який же Новий рік без супер Діда Мороза, в ролі якого представ  випускник  школи  Танайський Михайло,  та казкових Снігуроньок,в яких на час свята перетворилися учениця 9 класу Шайда Настя та учениця 10 класу Безкровна Яна. Вони  веселили, розважали, загадували загадки, провели багато різноманітних конкурсів. На закінчення Новорічного свята Дід Мороз та Снігуроньки вручили Новорічні подарунки.

Учні  5-11 класів  представили  кліп на тему:  «Сон у Новорічну ніч».  П’ятикласникам приснився Новорічний бал - маскарад з хороводом навколо ялинки з Дідом  Морозом, Снігуронькою та подарунками. Шестикласники предстали у ролі  футбольних фанатів.  Як звичайно феєричним був танок учнів 7 класу на тему Бродвейських бродяг. Дівчата  8 класу  мріяли про перше кохання. А історія « хождения в гости по утрам»  Віні Пуха та П’ятачка у виконанні учнів 9 класу  викликала сміх у всього залу.   Десятикласники – козаки одержали перемогу  у футбольному змаганні з французами.  Випускники  школи  у  своєму кліпі на пісню І. Дубцовій « Живи» нагадали про цінність життя, любові та справжньої  дружби.

Після закінчення святкового концерту всіх учнів школи, їх батьків та гостей зі святом  привітала директор школи – Валентина Іванівна!

В кінці новорічної вистави учнів чекала весела, запальна дискотека.

Див. Фотогалерею

Вітаємо всіх з Новим Роком! Бажаємо всім веселого, святкового настрою в новорічні свята!