25 лист. 2022

Цього року вшанування пам'яті жертв сталінського режиму відбувається під час повномасштабної війни росії проти України.

Тому закликаємо усіх українців приєднатися до акції "Запали свічку". Пам`ятаємо!
21 лист. 2022

Вітаємо всіх з Днем гідності та свободи!

Бажаємо мирного неба над українською землею, сімейного добробуту та злагоди, незламної віри у щасливе майбутнє України та впевненості у завтрашньому дні. Хай Господь зберігає нашу Батьківщину та кожного з нас!
19 лист. 2022

З нагоди 25-ої річниці польоту першого космонавта незалежної України, Героя України Леоніда Каденюка, діти нашого закладу прийняли участь у конкурсі комп'ютерної графіки «УКРАЇНА КОСМІЧНА»

Комп'ютерні зображення, які відображають тематику конкурсу створені різними способами комп'ютерної техніки: комп’ютерниий малюнок; комп’ютерне моделювання. Наймолодші школярі дивували віршами написаними власноруч для конкурсу «Літературний Всесвіт».
18 лист. 2022

Акція "Смілива гривня" – це благодійна ініціатива, мета якої об’єднати зусилля українців та зібрати кошти для допомоги українській армії.

10 лист. 2022

Наш заклад став учасником проєкту «Грай за рівність» від фонду #KLITCHKOFOUNDATION, за підтримки UEFA Fondation

під керівництвом вчителя фізичної культури Сербокрил Олени Сергіївни, заклад увійшов у 100 найкращих з усіх куточків України та отримав приємні подарунки від фонду. Дякуємо організаторам!!! Бажаємо всім миру та натхнення до наступних проєктів!
9 лист. 2022

9 листопада наша країна відзначає День української писемності та мови.

Наш колектив та здобувачі освіти долучилися до написання радіодиктанту національної єдності. Наймасовіший флешмоб осені популяризує українську мову серед дорослих та молоді і наближає нас до Перемоги!
7 лист. 2022

Напередодні Дня української писемності та мови наш заклад взяв участь у міській книжковій акції "#BOOKSHARING" для українців, які вимушено перебувають за кордоном.

Учнями нашої школи зібрано близько 130 книжок українською мовою
28 жовт. 2022

До Дня Українського козацтва був присвячений творчий конкурс юних художників. Наші діти дуже відповідально поставилися до участі у ньому. Результатом задоволені усі:

Назаренко Надія - І місце, Новіков Володимир - ІІ місце, Каптур Тимофій - ІІ місце, Черткова Поліна - ІІ місце, Пугіна Мирослава - ІІІ місце, Омелян Назар - ІІІ місце. Дякуємо і нашим талановитим наставникам: учителю обращотворчого мистецтва Омелян Ользі Григорівні та учителю української мови Чаус Людмилі Геннадіївні. Усім подальших успіхів та натхнення.
21 жовт. 2022

20-21 жовтня 2022 р. на базі КЗ «Запорізький обласний інститут післядипломної педагогічної освіти» ЗОР відбуласяся онлайн Всеукраїнська науково-практична конференція «STEM-освіта: досвід, виклики.

ка проводиться в тісній співпраці з Державною науковою установою «Інститут модернізації змісту освіти», Інститутом післядипломної освіти Київського університету ім. Бориса Грінченка, Чернігівським обласним інститутом післядипломної педагогічної освіти ім. К.Д. Ушинського, Позашкільним навчальним закладом «Центр науково-технічної творчості молоді «Політ». Дякуємо за цікавий досвід.
14 жовт. 2022

Захиникам ЗСУ подарунки на передову! Підтримуємо наших захисників і захисниць у їхнє свято разом з Штабом волонетрів ГО "Команда не словом, а ділом!"

Нехай святковий стіл та гарячий чай із смаколиками зігріють ваші серця й нададуть сил, щоб вибороти довгоочікувану перемогу! А "Янголи-охоронці", виготовлені дитячими руками, вбережуть вас від ворожої кули! Повертайтесь живими! Слава Україні!