Умови навчання осіб з особливими освітніми потребами

Умови доступності  комунального закладу освіти

"Середня загальноосвітня школа №84" Дніпровської міської ради для навчання осіб з особливими освітніми потребами.

З метою забезпечення реалізації прав і задоволення потреб дітей з інвалідністю в отриманні освітніх послуг, поліпшення умов їх життєдіяльності, згідно з «Конвенцією про права інвалідів», постановою від  1 серпня 2012 року № 706 Кабінету Міністрів України про державну цільову програму «Національний план дій з реалізації Конвенції про права інвалідів» на період до 2020 року, на виконання вимог Закону України «Про основи соціальної захищеності інвалідів в Україні» в комунальному закладі освіти «Середня загальноосвітня школа № 84» Дніпровської міської ради створені сприятливі умови для навчання дітей з особливими освітніми потребами, у  тому числі й дітей з інвалідністю, а саме:

·         медіакімната з достатнім інтерактивним обладнанням;

·         пандус біля центрального входу;

·         сходи для безпечного переміщення дітей обладнані поручнями;

·         виконано поточний ремонт туалетів та ногомийок;

·         виконано поточний ремонт класних кімнат та приміщень.

В школі навчається 4 учня з особливими потребами за індивідуальними планами розвитку у супроводі вчителів-асистентів.     Вчителями-предметниками для таких учнів розроблені індивідуальні програми з предметів. У кожного учня є планшет, в якому завантажені електронні підручники та програма «Розумники» для розвивального навчання.

З дітьми працює дефектолог, логопед, психолог. Обладнані кабінети психолога, медичний кабінет, спортивна зала. Щоквартально проводяться консультації спеціалістів із запрошенням батьків учнів, за результатами якого коригуються індивідуальні програми кожної дитини.

При оздобленні навчальних приміщень, в яких навчаються учні з особливими потребами, використані світлі тони: стіни, стелі двері, віконні рами. У закладі дотримується повітряно-тепловий режим, чистота повітря забезпечується регулярністю вологого прибирання, використанням всіх видів провітрювання.

Директор школи                                                В.І.Пихтіна