Шкільний учнівський квиток

Важлива інформація!

Якщо учень переходить у нову школу, то батьки повинні звернутися за телефоном Безпечної школи та залишити заявку на перевипуск учнівського.

Щодня з 9:00 - 18:00

063 876 94 49
067 876 94 49
050 876 94 49

Заповнити анкету проекту "Безпечна школа" можна на сайті http://dniprosmart.dp.ua                      Консультації з питань реєстрації у системі «Безпечна школа», отримання ЕЦП та інших - за номерами телефонів:

063 876 94 49
067 876 94 49
1. Що робити після того як заповнили анкету, де замовляти учнівський?
Відповідь
Нічого замовляти не потрібно. Після заповнення анкети залишається тільки чекати, протягом 10-14 днів Вам надійде смс повідомлення про те, що Ваш учнівський виготовлено. Через деякий час Ви зможете забрати Ваш учнівський у класного керівника або директора школи.
2.Під час реєстрації на сайті не додаються сканкопї документів.
Відповідь
Якщо Ви не можете додати сканкопії на сайті реєстрації, то спробуйте зменшити розмір файлів.
3. На сайті некоректно перекладений текс, багато помилок та незрозумілих слів.
Відповідь
Якщо у Вас на сайті відображається інформація з помилками - це означає, що Ваш браузер автоматично переводить частину інформації на російську мову.
 Для виправлення помилки спробуйте перезавантажити браузер або відключити автоматичний переклад у налаштуваннях браузера.
4. Чи обов‘язково підписувати анкету?
Відповідь
Так! Обов'язково при заповненні в електронному вигляді анкети батьків і анкети дитини необхідно підписати її за допомогою накладення вашої електронного цифрового підпису (ЕЦП), інакше учнівський квиток виготовлений не буде.  Без Вашого підпису ми не маємо права обробляти і робити верифікацію анкет (без Вашої згоди на обробку персональних даних).
5. Мої дані передаються до третіх осіб?
Відповідь
Відповідно до частини першої статті 16 Закону України «Про захист персональних даних» порядок доступу до персональних даних третіх осіб визначається умовами згоди суб'єкта персональних даних на обробку цих даних.
Відповідно до частини першої статті 24 Закону України «Про захист персональних даних» розпорядники персональних даних та треті особи зобов'язані забезпечити захист цих даних від випадкових втрат або знищення, від незаконної обробки, в тому числі незаконного знищення або доступу до персональних даних.
Таким чином, законодавство України зобов'язує розпорядника персональних даних (КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "Організаційно-аналітична служба " Дніпровської міської ради) отримати згоду власника на надання персональних даних третім особам (фахівцям комунального підприємства, операторам контактного центру). Надання згоди третім особам (фахівцям комунального підприємства, операторам контактного центру) здійснюється з метою оцифрування даних.