Відбулася офлайн - зустріч STEM- спільноти!!

5 груд. 2023
Відбулася офлайн - зустріч STEM- спільноти!!

Нарешті, 05.12.2023р, відбулася офлайн - зустріч неперевершеної STEM- спільноти!!! Не вистачить слів, щоб передати піднесену атмосферу зібрання!!! Тепле спілкування, обійми, чарівні посмішки!!! І всі ці емоції були поєднані з навчальним Модулем 2 " Керівництво інноваційною діяльністю у галузі STEM" .

На зустрічі були вручені подяки та грамоти від наукової установи " Інститут модернізації освіти" у конкурсі " Краща STEM - публікація 2023" та нагороджені переможці обласного конкурсу для школярів " STEM - логотип". Наш заклад отримав 7 почесних відзнак!!! Пишаємося своїми колегами та здобувачами освіти!!!Але за нашими успіхами та перемогами стоять талановиті професіонали команди" СТЕМ на Дніпрі": Оксана Бутурліна, Olga Pilipenko та Ольга Запорожець, які своєю невичерпною енергією, драйвовим завзяттям надихають нас розвивати сучасну освіту у Дніпрі та нашій Україні!!!