Практикум "Професійна ідентичність учителя природничого циклу. STEM-діяльність в освітньому просторі"

30 квіт. 2024
Вчителі нашої школи О. Мороз та С. Соф'їна були спікерками на практикумі "Професійна ідентичність учителя природничого циклу. STEM-діяльність в освітньому просторі"

Захоплюючий та продуктивний практикум "Професійна ідентичність учителя природничого циклу. STEM-діяльність в освітньому просторі» відбувся в #Освітній_траєкторії_Дніпра. Спікерки Олена Мороз та Світлана Соф'їна познайомили колег з інтеграцією навчального матеріалу з фізики, математики та курсу STEM-Lab.
Презентували науково-дослідницьку діяльність в закладі: - поділилися досвідом участі в міжнародних STEAM-змаганнях «РІА —Physics in Advent» та обласному дослідницькому челенджі «Науковий мікс - магія чи наука».Були представлені програми, які можна одночасно використовувати при викладанні курсу STEM та предметів різних галузей. Висловлюємо щиру вдячність за гостинність та організацію Освітній траєкторії Дніпра